Intencje mszy świętych

29.01.2023 – 05.02.2023 Niedziela godz. 7:30: + Włodzimierza Ostrowskiego w 3 r.śm. godz. 9:45: + Mariannę, Wacława Wąsowiczów, Stanisławę, Józefa Dębskich godz. 12:00: Za Parafian O pomyślną operację Marioli, o powrót do zdrowia i pełni sił + Romana, Tadeusza, Zofię, Sławomira Domaniewiczów, Józefa, Helenę, Ryszarda Góreckich + Wiolettę Urbanek godz. 16:00: + Barbarę Kołacz greg. […]

29.01.2023 – 05.02.2023

  • Niedziela

godz. 7:30: + Włodzimierza Ostrowskiego w 3 r.śm.

godz. 9:45: + Mariannę, Wacława Wąsowiczów, Stanisławę, Józefa Dębskich

godz. 12:00: Za Parafian

O pomyślną operację Marioli, o powrót do zdrowia i pełni sił

+ Romana, Tadeusza, Zofię, Sławomira Domaniewiczów, Józefa, Helenę, Ryszarda Góreckich

+ Wiolettę Urbanek

godz. 16:00: + Barbarę Kołacz greg. 28

  • Poniedziałek

godz. 7:00: + Barbarę Kołacz greg. 29

godz. 13:00: Msza pogrzebowa + Elżbiety Majewskiej

godz. 18:00: + Władysława Stawickiego w 30 dzień po śmierci 1/3

  • Wtorek

godz. 7:00: + Władysławę w 2 r.śm., Antoniego, Joannę Krupów, Joannę Kot

godz. 13:00: Msza pogrzebowa + Emilii Supeł

godz. 18:00: + Barbarę Kołacz greg. 30

  • Środa

godz. 7:00: + Wandę Ostrowską od uczestników pogrzebu 2/12

godz. 18:00: + Alinę Dymek od uczestników pogrzebu 6/6

  • Czwartek

godz. 7:00: + Konstancję Magiera od uczestników pogrzebu 10/11

godz. 9:45: + Annę Gągałę

godz. 18:00: + Jana, Zofię Wudarczyków, Macieja, Stanisława Frączaków

  • Piątek

godz. 7:00: + Czesława Tumińskiego od uczestników pogrzebu 9/10

godz. 18:00: + Henrykę Szymańską od uczestników pogrzebu 2/2

  • Sobota

godz. 7:00: + Wiolettę Urbanek od uczestników pogrzebu 11/13

godz. 18:00: + Eugeniusza Mularskiego w 30 dzień po pogrzebie 1/2

  • Niedziela

godz. 7:30: + Danutę Arak w 1 r.śm.

godz. 9:45: + Wacławę Mieczysława Szymańskich

godz. 12:00: Za Parafian

+ Jerzego Brzostowskiego

+ Jana, Leokadię, Ryszarda, Barbarę Jasińskich

+ Teofilę, Mariannę, Walentego, Antoniego Kozmanów

+ Wiolettę Urbanek

+ Jana, Mariannę, Józefa, Mariannę Skoneckich, Jana, Janinę Guzików

+ Zofię, Kazimierza Mańkowskich, Katarzynę, Antoniego Pobudkiewiczów

godz. 16:00: + Wacława Pawlaka